poprzedni
Następny

Reharmonia

Reharmonia zapewnia profesjonalną opiekę rehabilitacyjną przy ścisłej współpracy ze specjalistami: fizjoterapeutami, psychologami, dietetykami oraz lekarzami.

To miejsce powrotu i utrzymania pełnej sprawności psychofizycznej prowadzone przez empatyczny i ściśle ze sobą współpracujący sztab specjalistów. W myśl holistycznego podejścia, gdzie „świat stanowi całość nienadającą się sprowadzić do sumy części” wierzymy, że sprawny i dobrze zorganizowany zespół może być skuteczniejszy niż jednostki pracujące w samotności.

Pomagamy od 9 lat

W 2013 roku z inicjatywy Grzegorza Lemiesza powstał w Olsztynie prywatny gabinet fizjoterapeutyczny, w którym od pierwszych dni miałem możliwość podpatrywania starszego kolegi w pracy. Uczyłem się i pomagałem mu w rehabilitacji coraz to większej liczby pacjentów trafiających w jego ręce. W 2014 roku z jednego pomieszczenia stworzyliśmy niewielką placówkę składającą się z trzech gabinetów o nazwie Centrum Rehabilitacji Holistycznej Lemiesz i Specjaliści. Aktualnie Reharmonia zajmuje powierzchnię ponad 150 metrów kwadratowych, a zespół składa się z 11 osób.

O

Naszym celem od samego początku było zapewnienie wysokiej jakości usługi fizjoterapeutycznej z poszanowaniem indywidualności każdego z pacjentów. Chcieliśmy, by pacjent przychodząc do naszego Centrum, mógł czuć się „jak u siebie” - komfortowo i swobodnie. W tym czasie zrozumieliśmy też, że wiele osób potrzebuje pomocy kilku specjalistów, którzy muszą podjąć ze sobą współpracę, by leczenie przynosiło oczekiwane rezultaty. W ten sposób rozpoczęliśmy poszukiwania psychologów, dietetyków oraz lekarzy, którzy podobnie jak my stawiali na pierwszym miejscu dobro pacjenta. W 2021 roku, rozwijająca się idea współpracy skłoniła nas do zmiany nazwy naszego Centrum.

REHARMONIA jest konsekwencją naszego ciągłego rozwoju. W tym słowie zawarliśmy dla nas wszystkie nasze dążenia - powrotu do harmonii.